wkład kąpielowy

MODEL

balneus

wkład kąpielowy

wkład kąpielowy umożliwia dokładne mycie, kąpiel i pielęgnację ran obłożnie chorego bezpośrednio na łóżku pielęgnacyjno- medycznym wyposażonym w zagłówek, podnóżek i poręcze boczne. Wkład może być stosowany w łóżku z materacem piankowym lub z materacem ciśnieniowym ułożonym na materacu gąbkowym.

cechy:

materiał jest elektrostatyczny, paroprzepuszczalny, odporny na przenikanie krwi, cząstek fagowych, roztoczy, bakterii, wodoszczelny, nie przepuszczający płynów. Jest prosty w użyciu, łatwy do czyszczenia, dezynfekcji i przechowania, lekki, przenośny, trwały i wodoszczelny. Jest wykonany jest ze specjalnego materiału, którego właściwości zapewniają jego pewną stabilizację w łóżku oraz wykluczają niekontrolowaną dyslokację chorego w trakcie kąpieli. Umożliwia dokładne mycie, kąpiel i pielęgnację ran obłożnie chorego bezpośrednio na łóżku pielęgnacyjno-medycznym (włącznie z chirurgicznym opracowaniem ran). W wersji przedłużonej umożliwia kilkudziesięciominutowe przebywanie chorego w wodzie. Materiał może mieć bezpośredni kontakt z ciałem. Jest doskonałym narzędziem w pracy objazdowej pracowników socjalnych i pielęgniarek rejonowych.

opcje:

opis techniczny (wykonanie standardowe)

wymiary dostosowane do leża łóżka 200 x 90, umożliwia kąpiel w objętości 50 litrów wody, zawiera zapinki stabilizacyjne do leża łóżka, materiał jest odporny na powszechnie dostępne wodne i alkoholowe środki dezynfekcyjne. Odporny na działanie większości dostępnych środków dezynfekcyjnych. Wytrzymuje pranie mechaniczne, gotowanie oraz suszenie w temp. 105o C.