Testy kliniczne

Szpitale nie istnieją bez łóżek a każde łóżko posiada materac. Leczenie odleżyn – to zawsze duże cierpienia chorego oraz wysokie koszty terapii. W Polsce odleżyna jest obecna w większości oddziałów szpitalnych, ale nie ma żadnego dostępnego oddziału szpitalnego, który powszechnie specjalizuje się w jej skutecznym leczeniu. Aby właściwie dobrać sprzęt medyczny trzeba dysponować zarówno wiedzą medyczną jak i szczegółową wiedzą techniczną. Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy w zakresie materacy medycznych nie jest powszechna. Często podstawowe pojęcia, parametry i właściwości materacy, decydujące o ich skuteczności medycznej, nie są znane personelowi co obniża i ogranicza skuteczność oraz możliwości realizowania właściwej profilaktyki i terapii odleżyn.

Nie oferujemy kilku cudownych materacy- na wszystko, ale wiele różnych, w wielu wariantach wykonania – każdy dla indywidualnych potrzeb, np. wybranego oddziału szpitalnego czy konkretnego pacjenta. Nasza oferta jest tak obszerna, aby umożliwić wybór optymalnego materaca oraz najlepszej, zasilającej go pompy.

Jeżeli szukacie Państwo porady w kwestii doboru sprzętu, jego użytkowania lub zastanawiacie się nad prawidłowością przebiegu procesu leczenia odleżyny oferujemy darmową, kompleksową i fachową obsługę naszych specjalistów, którzy optymalne doradzą- tel. 80 01 01 001. Pro publico bono realizujemy profesjonalne szkolenia personelu medycznego, wykłady i warsztaty w zakresie profilaktyki zachowawczej i terapii odleżyn.

Z opisanych powodów wykonaliśmy kilkaset udokumentowanych testów klinicznych i laboratoryjnych naszych produktów i opracowaliśmy dokładne kryteria doboru materacy REVITA.

Nasze produkty powstały dzięki wieloletniej współpracy i wykonaniu kilkuset udokumentowanych testów klinicznych i laboratoryjnych naszych produktów. Dzięki różnorodności i precyzyjności naszych materacy uzyskaliśmy ≥ 95 % wskaźnik skuteczności chorych hospitalizowanych bez odleżyn. Stosując nasze zalecenia doboru materaca medycznego do pacjenta wykluczamy ryzyko wystąpienia odleżyn lub efektywnie wspomagamy skuteczność ich leczenia.  Są to często skomplikowane wysokospecjalistyczne, stworzone dla potrzeb oddziałów klinicznych, doskonalone przez wiele lat w oparciu o opinie i uwagi otrzymywane z oddziałów klinicznych, szpitali i hospicjów. Dlatego zbieranie informacji od pacjentów oraz personelu medycznego o efektywności, skuteczności medycznej jest dla nas bardzo ważne. Zachęcamy Państwa do pobierania i przesyłania do nas ANKIET zawierających Państwa uwagi. Dzięki nim udoskonalamy, analizujemy, projektujemy i produkujemy coraz skuteczniejsze wyroby medyczne ułatwiające pielęgnację i terapię chorych przewlekle leżących.

revitaANKIETY KLINICZNE
revitaPOBIERZ ANKIETĘ