O firmie

REVITA to polskie przedsiębiorstwo i jedyna polska firma, która profesjonalnie analizuje skuteczność stosowania podkładów przeciwodleżynowych na ciało chorego jak i jedyny polski producent takiego sprzętu. Od ponad trzydziestu lat projektujemy, udoskonalamy i produkujemy wyroby medyczne ułatwiające pielęgnację i terapię chorych przewlekle leżących.

Nasza praca polega na częstym, bezpośrednim kontakcie z osobami dotkniętymi problemem odleżyn. W oparciu o opinie i wskazania otrzymywane od użytkowników naszego sprzętu z oddziałów klinicznych, szpitali i hospicjów tworzymy, doskonalone przez wiele lat, nowoczesne systemy przeciwodleżynowe przeznaczone do opieki domowej oraz skomplikowane wysokospecjalistyczne, stworzone dla potrzeb oddziałów klinicznych.

Nasze produkty to najnowsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Posiadamy własne laboratorium badawcze, doświadczenie, wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny park maszynowy. Oferujemy najwyższy standard obsługi, sprawdzone, skuteczne produkty, natychmiastowe dostawy, przystępne ceny, szybką i fachową obsługę specjalistów, którzy doradzą optymalne rozwiązania i zrealizują dostawę, dostępne ceny i najwyższy standard. Obsługujemy kontrahentów w kraju i za granicą.

rys historyczny

ROK

1991

pierwsze importy sprzętu przeciwodleżynowego
z Francji i Niemiec

ROK

1996

utworzenie Biura ds.
Profilaktyki i Terapii
Zachowawczej Odleżyn

ROK

2006

budowa zakładu
produkcyjnego

ROK

2009

powstanie laboratorium
badawczego Decubitus

logo

REVITA jest marką zarejestrowaną
i podlega ochronie Urzędu Patentowego RP

numer identyfikacyjny wytwórcy: PL/CA 0102067

nasze nagrody