02.05.2024

Konferencja we Wrocławiu

25 kwietnia 2024 r. w Q Hotel Plus Wrocław odbyła się konferencja „Opieka Długoterminowa w Praktyce” pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia. 

Konferencja skierowana była do: pielęgniarek, lekarzy, farmaceutów, opiekunów medycznych, wolontariuszy hospicjów, personelu zarządzającego w hospicjach w Polsce. 

W wydarzeniu wzięło udział 312 specjalistów, 16 wykładowców, odbyło się 7 godzin wykładów!

Jako firma mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty oraz zrealizować wykłady i szkolenia w zakresie profilaktyki i terapii odleżyn oraz stosowania nowoczesnych systemów przeciwodleżynowych. Dziękujemy za wspólne spotkanie oraz jego wysoki poziom merytoryczny i duże zainteresowanie uczestników.

Organizatorami konferencji byli: Katedra Geriatrii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, Dolnośląska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych oraz Vicommi Media.

Przewodniczącymi Komitetu Naukowego spotkania była dr Mariola Rybka, Ekspert w dziedzinie opieki długoterminowej oraz Pani Dorota Rudnicka Konsultant Wojewódzka w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej w woj. dolnośląskim.

Patronatu honorowego wydarzeniu udzielili: Rzecznik Praw Pacjenta, Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych, Krajowa Izba Domów Opieki, Polskie Towarzystwo Naukowe Leczenia Ran i Organizacji Opieki, Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Neurologicznych, Polskie Towarzystwo Gerontologiczne.

Bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom, prelegentom, gościom i uczestnikom za udział w tym wydarzeniu. 96% uczestników zadeklarowało chęć udziału w kolejnej konferencji!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konferencji: