22.11.2023

Konferencja w Toruniu

16 listopada w Hotelu Filmar w Toruniu odbyła się konferencja „Opieka Długoterminowa w Praktyce” pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia. W wydarzeniu wzięło udział 278 specjalistów. Organizatorami konferencji byli: Katedra Geriatrii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Toruniu oraz Vicommi Media. Przewodniczącymi Komitetu Naukowego spotkania była dr Mariola Rybka, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej oraz Pani Grażyna Śmiarowska Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej w województwie kujawsko-pomorskim.

Konferencja skierowana była do: pielęgniarek, lekarzy, farmaceutów, opiekunów medycznych, wolontariuszy hospicjów, personelu zarządzającego w hospicjach w Polsce. Wzięli w niej udział najważniejsi eksperci medycyny paliatywnej i opieki paliatywnej w kraju, łącznie 278 uczestników: pielęgniarki, lekarze, opiekunowie medyczni, farmaceuci. Uczestnicy chwalili w szczególności bogaty, różnorodny program, dobór topowych wykładowców i niepowtarzalną atmosferę spotkania.

Jako firma mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty oraz zrealizować wykłady i szkolenia w zakresie profilaktyki i terapii odleżyn oraz stosowania nowoczesnych systemów przeciwodleżynowych. Dziękujemy za wspólne spotkanie oraz jego wysoki poziom merytoryczny i duże zainteresowanie uczestników.