30.01.2024

Konferencja w Krakowie

25 stycznia w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie odbyła się pierwsza w tym roku konferencja z cyklu „Opieka Długoterminowa w Praktyce”. W wydarzeniu wzięło udział 362 specjalistów!

Organizatorami konferencji byli: Katedra Geriatrii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMKw Toruniu, Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych oraz Vicommi Media. Przewodniczącymi Komitetu Naukowego spotkania była dr Mariola Rybka, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej oraz Pani Urszula Kalemba, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej w woj.małopolskim.

Patronatu honorowego wydarzeniu udzielili: Rzecznik Praw Pacjenta, Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, Polskie Towarzystwo Naukowe Leczenia Ran i Organizacji Opieki, Krajowa Izba Domów Opieki, Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Neurologicznych, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych.

Konferencja skierowana była do: pielęgniarek, lekarzy, farmaceutów, opiekunów medycznych, wolontariuszy hospicjów, personelu zarządzającego w hospicjach w Polsce. Wzięli w niej udział najważniejsi eksperci medycyny paliatywnej i opieki paliatywnej w kraju, łącznie 362 uczestników: pielęgniarki, lekarze, opiekunowie medyczni, farmaceuci.

Uczestnicy chwalili w szczególności bogaty, różnorodny program, dobór topowych wykładowców i niepowtarzalną atmosferę spotkania. Jako firma mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty oraz zrealizować wykłady i szkolenia w zakresie profilaktyki i terapii odleżyn oraz stosowania nowoczesnych systemów przeciwodleżynowych.

Dziękujemy za wspólne spotkanie oraz jego wysoki poziom merytoryczny i duże zainteresowanie uczestników. Bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom, prelegentom, gościom i uczestnikom za tak udany początek roku!